Արդշինբանկը «Իմ անտառ Հայաստան» հասարակական բնապահպանական կազմակերպության հետ համատեղ իրականացված ծրագրի շրջանակներում ֆինանսավորել է Լոռու մարզի Փամբակ համայնքի Լեռնաջուր բնակավայրի վարչական սահմաններում ավելի քան 6 հեկտար տարածք զբաղեցնող անտառի տնկման աշխատանքները: Անտառտնկումն ավարտվել է նոյեմբերի վերջին․ տնկվել են բացառապես տեղական անտառային ծառատեսակներ, հիմնականում կաղնի, կեչի, վայրի տանձ, վայրի խնձորենի, թխկի և թեղի է։
ПОСАЖЕН ИМЕННОЙ ЛЕС АРДШИНБАНКА
Ардшинбанк в рамках проекта, реализуемого совместно с общественной экологической организацией «Мой лес Армения», профинансировал посадку леса площадью более 6 гектаров в административных границах поселка Лернаджур общины Памбак Лорийского региона. Посадка была завершена в конце ноября. Высажены только местные породы деревьев: дуб, береза, дикая груша, дикая яблоня, клен и тис.
• 2025-01-07 10:17
ԱՐԴՇԻՆԲԱՆԿԸ ԿՐԿԻՆ ՃԱՆԱՉՎԵԼ Է ՏԱՐՎԱ ՓՐԱՅՎԻԹ ԲԱՆԿ և ՏԱՐՎԱ ՄԱՆՐԱԾԱԽ ԲԱՆԿ GLOBAL BANKING AND FINANCE AWARDS ԱՄՍԱԳՐԻ ՎԱՐԿԱԾՈՎ
Արդշինբանկը չորրորդ անգամ անընդմեջ միջազգային հայտնի Global Banking & Finance Review ամսագրի կողմից արժանացել է «Տարվա փրայվիթ բանկ» և երկրորդ անգամ՝ «Տարվա մանրածախ բանկ» կոչումներին։ Ամեն տարի ոլորտի վերլուծաբաններից ու փորձագետներից կազմված ժյուրին ընտրում է աշխարհի լավագույն ֆինանսական կազմակերպությունները՝ հիմնվելով մի շարք հիմնական չափանիշների վրա՝ շուկայի մասնաբաժին, ներդրումային հնարավորություններ, նորարարական լուծումներ, միջազգային հեղինակություն և հաճախորդներին մատուցվող ծառայությունների ծավալ ու որակ։